Wiewiórka na drzewie

Wiewiórka na Drzewie to niezwykle energetyczny zespół ze Śląska. Nie ma takiej imprezy, której Wiewiórka nie potrafiłaby rozkręcić…

Zespół czynnie działa na polskim rynku muzycznym od końca 2008 roku. W tym czasie zagraliśmy prawie 200 koncertów na większych i mniejszych scenach w Polsce i za granicą (Niemcy, Czechy Ukraina). Koncertowaliśmy na Przystanku Woodstock, Czad Festiwalu, Juwenaliach Krakowskich a także niezliczonych imprezach plenerowych i klubowych.

Jesteśmy organizatorami „Hałasu Miasta”, czyli cyklicznej, charytatywnej imprezy połączonej ze zbiórką pieniędzy dla osób niepełnosprawnych, a także Wiewiórstock’u czyli naszego własnego leśnego miejsca spotkań z ciekawymi artystami na Przystanku Woodstock. Od wielu lat koncertujemy również w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapewniamy też oprawę muzyczną podczas Biegu Rzeźnika i innych festiwali sportowych w Polsce i Czechach.

W tym roku do ważniejszych imprez na jakich zagraliśmy na pewno należy zaliczyć: The Life Festiwal Oświęcim, gdzie wystąpiliśmy w ramach nagrody w ogólnopolskim konkursie, jako support przed legendarnym Carlosem Santaną! A także zlot sztabów zagranicznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brukseli, gdzie gościliśmy już drugi raz, po energetycznym, styczniowym finale WOŚP. Obecnie przygotowujemy się do organizacji jedenastej edycji Wiewiórstocku.

Mamy na koncie dwa albumy z autorskimi utworami z pogranicza rock’a, ska i reggae, a obecnie pracujemy nad trzecim krążkiem, który do sprzedaży trafi na jesień 2018 roku. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś Wiewiórki na Drzewie to czas najwyższy nadrobić zaległości. Uwaga! Produkt silnie uzależniający! Zapraszamy do zabawy!