Pozyton Sound

Jesteśmy gliwickim składem powstałym na początku 2011 roku, w wyniku zderzenia dwóch muzycznych żywiołów. Wspólnie tworzymy energetyczną bombę, zarówno na scenie, jak i na co dzień:)

# “Słuchaj muzyki, a nie gatunku.” #

Nasze luźne i zdecydowanie pokręcone podejście do rzeczywistości zaowocowało stworzeniem materiału wymykającego się powszechnie uznanym normom, inspirowanego jednak kulturą jamajską. Energetyczny dancehall, melodyjne reggae i hip-hopowy pazur tworzą sceniczne show, przyciągające publikę równie różnorodną, jak sama muzyka przez nas tworzona. Zyskaliśmy na sile podwójnie od momentu utworzenia w 2016 roku wspólnego projektu z sosnowieckim składem Yardee Crew. Ten najstarszy młody soundsystem na polskiej scenie reggae/dancehall, znany jest między innymi z organizacji jednej największych cyklicznych imprez soundsystemowych w kraju – Jamaican Stylee. Ich działalność sięga 2003 roku, są fanami rozmaitych obliczy muzyki jamajskiej, a w swojej selekcji zawierają zarówno klasyki roots i raggamuffin, jak i wszystko co wczoraj wypuścił Major Lazer.

# “Albo grubo, albo grubo.” #

To motto sprawdza się na każdej imprezie, na której się pojawiamy – nie mamy litości i nie pozwalamy nawet na chwilę wytchnienia, wyciskając z przybyłych ostatnie krople potu.

Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii, niezapomniane show, mieszankę klasyki z najbardziej odjechanymi nowościami i przede wszystkim grubą zabawę do białego rana!

#POW #POW #POW