Studio

Studio powstało w 2009 roku na Śląsku.

Od samego początku stawialiśmy na komfort pracy i przyjemną atmosferę. Zależy nam na tym, aby wizyta u nas działała kreatywnie na każdego kto przekroczy nasze progi.

Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować z zespołami, wokalistami czy instrumentalistami nie tylko z Polski.

Oferujemy usługę rejestracji, miksu oraz masteringu utworów muzycznych. Zajmujemy się też obróbką materiału dźwiękowego jak np.: korekcja intonacji, równanie śladów czy usuwanie szumów z powierzonego materiału. Pracujemy na materiale nagranym w naszym studiu lub poza nim oraz na nagraniach koncertowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy pracować z każdym gatunkiem muzycznym. Realizujemy również nagrania lektorskie.

Do dyspozycji mamy pomieszczenie odsłuchowe o powierzchni 20m2 z możliwością rejestracji 32 kanałów jednocześnie oraz pomieszczenie nagraniowe o powierzchni 35m2. W przypadku rejestacji na tzw. “setkę” z łatwością zmieścimy cały zespół. Każde pomieszczenie jest odpowiednio zaadaptowane do pracy z dźwiękiem. Dysponujemy sprzętem takich firm jak: AKG, APS, Audio-Technika, Audix, Avid, dbx, Golden Age Project, Kemper, Lexicon, Mackie, MOTU, Sennheiser, Sure, TC Helicon, Yamaha.

Jesteśmy dumni z tego co robimy!